KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14897224
nr 1489 7224
Greta Ruteby, stilleben, "Vippor". Signerad. Olja på duk, 90x90 cm, yttermått inklusive ram: 93x93 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 12 september 2022
kl 20:04:38
250 kr
300 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
900 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr